1. Sayfa
Ayna karşısında trip atmak.

Trip atmak geçmişten günümüze kadınların sıklıkla yaptığı bir davranış şeklidir. Trip atmak çoğunlukla bilinçli olsa da kimi zamanlarda bilinçsiz bir eylemdir. Bu anlaşılmaz absürt durum pek çok dizi ve filme de konu olmuştur. Erkeklerin kafasındaki en büyük soru işareti kadınların neden durduk yere işleri yokuşa sürdüğüdür. Kadınların trip atmaktaki amaçları nedir? Neden durup dururken sorunlar çıkarırlar?

2000’li yılların başlangıcında kadınların bu davranışı, erkekler için büyük bir sırdı. Ancak günümüzdeki bilimsel gelişmelerle ve evrim teorisinin ışığıyla, insanın davranış şablonu büyük ölçüde çözüldü. Bu makalemizde kadınlarda en sık görülen davranışı olan “trip atmak” eylemini detaylandıracağız. Bu eyleme namıdiğer shit test de diyebiliriz.

Trip Atmak ve Shit Test Nedir?

Shit test; kadınların psikolojik baskı yaratarak, erkeklerin zihin gücünü sınadıkları testlere denir. Erkeklere bilinçli veya bilinçsizce çeşitli sorunlar çıkartarak, onların vereceği tepkileri ölçerler. Toplumda, bu davranış şekline trip atmak denir.

Trip atmak, aynı zamanda derdini açıkça söylemeyip, karşıdaki kişinin zihnini okumasını beklemektir. Dolayısı ile trip karşılayıcı erkek güçlü biri değilse, sinirden çılgına dönecektir. Böylece dişi, en ilkel yoldan erkeğinin mental zayıflıklarını değerlendirebilecektir.

Ayrıca trip atmak, günümüz şartlarını göre devamlı suretle evrilir. Artık erkeğin kas gücü yerine, zihinsel gücü ona güç ve başarı getirdiği için, erkekte gücü belirleyen şey dayanıklı bir beyindir. Bu yüzden trip atmak, erkeğin zihinsel dayanıklılığını ortaya çıkaran en etkili yöntemdir. Böylece dişi, karşısındaki erkeğin ona layık olup olmadığını anlayabilir.