Kızla Nasıl Mesajlaşılır? (3/4)

Kızlarla Mesajlaşmanın İlk Kuralı Nedir?

Yüzünü ekşiterek telefonuna bakan genç kız.

Hoşlandığın kızla işleri ilerletebilmek için önce kendine bir hayat edinmen gerekiyor. Bunu sadece karşı cins olarak düşünme, diğer arkadaşların için de bu geçerli. Kimse boş bir insanı sevmez. Bir uğraşın olmadığı zaman, kızlara otomatikman rol kesmek zorunda kalırsın. Sakın bunu yapma. Çünkü “Bak benim de hayatım var.” şeklinde numara yaptığında foyan önünde sonunda ortaya çıkacaktır. Bunu okuyup aklında şimşekler çakan sizi gidi uyanıklar! Sizi de unuttum sanmayın. Bu yazıları okuyup okuyup inadına hala rol yapmaya çalışanlar var. Hayatım var diye rol yapmak gerçek bir hayatının olmasından çok daha fazla enerji harcatır.

Onun yerine gerçekten bir hayatın olsa işler daha kolay olmaz mıydı? Üstelik kızla mesajlaşırken rahatlamak yerine strese giriyorsan en başta o kıza yazmanın anlamı ne? Flört eziyet değil eğlencedir. Daha işin bu aşamasında bin bir türlü çile çekiyorsanız bir de o kızla sevgili olduğunuzu hayal edin. (Tabi yatağın hayalini kurmaktan başka şeylere sıra gelmiyor, değil mi?)

Erkek Olarak Değerimizi Artırmalıyız

Şimdi gelelim konunun en can alıcı kısmına. Nasıl kendimize bir hayat edineceğiz? Cevap aslında oldukça basit. İlk önce bir hayat amacı bulmakla başlayacağız. Çıtayı her zaman yüksek tutmalıyız. Aklına herhangi bir fikir gelmiyor mu? O zaman gez toz ve keşfe çık. Bir hobi edin.

Hayır! W.O.W’a harcadığın zaman hobi değil. Hayır! Kurtlar Vadisi’nin son sezonundaki o çok hoşuna giden sahneyi tekrar tekrar izlemen de bir hobi değil. Hobi çılgın gibi zevk alırken beyninin eridiği bir aktivite olmamalı. Sosyalleştirmeli, vücudunu çalıştırmalı ve seni bilgilendirmeli. Ne biliyim, kankilerinle basketbol mu oynarsın, leopar desenli tanga giyip sörf mü yaparsın yoksa bir sonraki Amazon’u mu kurarsın o sana kalmış. Yeter ki gerçekten bir hayatın olsun.