Delta Erkek (3/3)

Delta Erkek Kadınları Etkileyebilir mi?

Kafede oturup kola içen kalın gözlüklü genç

Delta erkek, istatistiğe döküldüğünde bir betadan daha çok kızla beraber olabilir. Çünkü alfa gibi davranır. Dolayısıyla kendi liginden çok yüksekte olan ultra güzel bir kızı etkileyebilir. Fakat dediğim gibi ilişkileri oldukça streslidir. Çünkü kızın kendisinden üstün olduğunu bilir. Bu yüzden onu elinde tutmak için ekstra çaba göstermesi gerekir. İlişkilerinde kızı kaybetme korkusu yaşar. Çünkü alfanın mental gücüne sahip değildir. Aslında kendi sikletinde kızlarla çok rahat takılabilir fakat zoru seçtiği için hem strese girer hem de kızı kaybeder.

Delta Erkek Kızları Etkilemek için Ne Yapar?

Delta erkek bir kızı elde etmek istiyorsa o kızın değer verdiği her türlü şeyi koşulsuz benimser. Kız vegansa vegan, feministse feminist, komünistse komünist olur. Kendi fikri veya bireysel standartları yoktur. Bu yüzden güzel bir kız tarafından kolayca manipüle edilebilir. Birgün, bir de bakmışsınız yeşili seven, hayvan haklarını savunan beyaz atlı bir prens olup çıkıvermiş. Başka birgün evine attığı kadınları kırbaçlamayı seven zengin bir iş adamı. Özetle o sene hangi film ünlüyse o odur.

Yine eskilerden çok sinirlendiğim bir hatıram canlandı. Sırf sevdiği kızı etkilemek için vejetaryen olan bir arkadaşım vardı. Her et yiyişimde “Pis cani, senin yüzünden hayvanlar ölüyor.” diye beni aşağılardı. Peki sonra ne oldu bilin bakalım? Tabii ki de kız bunu terk etti. O haşladığı karnabaharlar da ona zehir oldu. Alın size katıksız bir delta erkek örneği. Proteinsizlikten eriyen kaslarına değdi mi güzel kardeşim? Ha?