Kadınların tuzak soruları bir adada soru işareti görseliyle anlatılmış.

Kadınların tuzak soruları için üretilmiş sihirli cevap anahtarları yoktur. Onu baştan söyleyeyim ki bu umutla buraya gelenlerin vakti ziyan olmasın. Bu makale de öncekiler gibi, kendini geliştirip yaşadığı sorunları kökten halletmek isteyenler için olacak. Kadınların tuzak soruları için sihirli cevaplar arayanlar bu-ne-diyor.com‘dan hızlı, kolay ve etkili yöntemler öğrenebilirler. Sınıfın yarısı gittiğine göre yine biz bize kaldık.

Öncelikle bir konuda sizinle iyice anlaşalım. Bu konu; “Bir erkeğin ne kadar değersiz ve harcanabilir olduğu” konusu. Bu gerçekliği iyice anlamanızı istiyorum. “Biz kadınların tuzak soruları diye geldiydik! Sen yine uçtun.” diyebilirsiniz. Evet, bunun size tuhaf geldiğini anlıyorum ama bu yeteneği elde edebilmek için farklı düşünmeniz gerekiyor. Daha önce hiç düşünmediğiniz şeyleri kavrayın ki hayatınız değişsin. Ayrıca her sitenin yaptığı basmakalıp listeleri önünüze atarsak hayatınızda ne değişecek ki?

Erkeklerin Kolay Harcanabilir Olması

Erkek harcanabilir diyorduk, devam edelim. Tarihin her döneminde erkekler değersizdi, şimdi de öyle, ileride de öyle olacak. Bir erkeğin şantiyelerde, madenlerde ve lağımlarda çürümesi kimsenin umurunda değil. O tür şeyler zaten onun işi. Savaşlarda ölmesi de öyle. Ölümü bile sadece istatistik veriden ibaret. Ama o yine de bu duruma ses çıkarmaz. Çünkü geride bırakacaklarını hayatı pahasına korumak genlerinde vardır. Bu geçmişten günümüze dek böyle oldu, olmaya da devam edecek.

Sanki ayaklanma başlatacakmışım gibi konuştum farkındayım. Burada kavramamız gereken şu; gerçekleri kabullenmek…. Erkek harcanabilir, kayıpları bir günlük sembolik törenlerle telafi edilebilir bir varlıktır. Bunu anlatmamdaki amaç; bu duruma isyan etmek değil. İnsanları ayaklandırmak değil. Erkekleri yüceltmek değil. Kadınları aşağılamak da değil. Sadece gerçekleri kabullenip güçlenmek.