Bir adam yüksek bir yerden gökdelenlere bakıyor.

Yakışıklı erkek olup da halen sevgili bulamayanlar, toplandık mı? Umarım çok geç olmadan bu yazıyı gördünüz. Yoksa sizi hayatta kötü şeyler bekliyor. Sizin de etrafınızda çok yakışıklı olduğu halde ebedi yalnızlığa mahkum olmayı başaran tipler olmuştur. Aynısının kız versiyonu da var tabi. Bu yazı onlar için çare, çirkin ama sempatik arkadaşlar için de avunma yazısı olacak.

Bu yazımda neden yakışıklı erkek çoğunlukla yalnız, başarısız ve mutsuzdur buna değineceğim. Ayrıca bu adamların ruh hali nasıldır, onları bekleyen tehlikeler nelerdir onları açıklayacağım. Özellikle “Abi yakışıklıyım ama sevgilim yok, bende ne sorun var?” diyen arkadaşları gerçeklikle tokat manyağı yaparak kendilerine getireceğim.

Yakışıklı Erkeğin Dezavantajları

Bırak yahu, bunun nesi dezavantaj ki? Çoğunuza bu konu anlamsız geliyor olabilir ama bu durumdan muzdarip arkadaşlar şuan pür dikkat okuyor. Yakışıklılık başa bela dediğimizde herkesin aklında kızlardan gelen taciz mesajları gibi şeyler canlanıyordur. Aslında tam tersi.

Çok yakışıklısınız ama reklam SMS leri dışında mesaj gelmiyor. Telefonunuzun bataryası bir hafta dayanıyor. Görüntüsü ortalamanın altındaki bir kız bile yanından geçerken, size bakmak yerine gökyüzündeki güvercinleri sayıyor. Facebook’unuzda bir tane ileti var. O da Candy Crush iletisi. Bu böyle gider…Hem yakışıklısınız, bunu sürdürmeye emek harcıyorsunuz hem de bu denli yalnızlıkla boğuşuyorsunuz. Nasıl olabilir ki bu? Bu işte bir terslik var.