2. Sayfa

Trip Atmak Nedir? Trip Atan Birine Nasıl Davranılmalı? (2/3)

Kadınlar Ne İster?

Kadınlar ne ister, diye derin derin düşünen erkekler var. Onlar medyaya kurban gitmiş erkeklerdir. Kadınları asla anlayamayacakları yalanı, medya organları tarafından her defasında yüzlerine çarpılır. Kadınları anlamanın kitabı caps’ini görmüşsünüzdür. Bunlar gibi binlercesi, her an her saniye ekranlarımızda dolanır. Medyadan Neden Uzak Durmalıyız? başlığında bunu daha detaylı incelemiştik.

Medya bilinçaltımıza, sürekli olarak “Kadınları anlayamayacaksınız!” mesajı sokar. Kadınlar da aynı şekilde onları anlayamayacağımızı söylerler. Fakat tabii ki de bu bir yalan. Yeterince okursanız ve tecrübe edinirseniz, kadınları anlayabildiğinizi göreceksiniz. Kadın doğasını çözmeye başladığınızda ise ipler sizin elinize geçecek. “Gerçek aşk yokmuş, hayatımız yalanmış!” şeklinde sinirlenmek yerine bu dezavantajı bir avantaja çevirin. Bırakın, kadınlar onları anlamadığımızı düşünüp sinirlensinler. İnsan doğasını bilmek sizi yıkık moddan kurtarır.

Kız Arkadaşın Yeni Biriyle Tanıştığını Söylerse Ne Yaparsın?

Kadınların sizi sürekli test ettiğini artık biliyorsunuz. Sizleri sorularıyla, davranışlarıyla ve onlara verdiğiniz tepkilerle, sürekli teste tâbi tutarlar. Bu testlerin ne zaman ve nerede geleceğini kestiremezsiniz.

Birden bire ağlamaya başlayan bir kadının karşısında nasıl tepki verirdiniz? Sevgilinize çok zengin bir çocuğun Instagram’dan DM attığını öğrenseydiniz ne derdiniz? Bunlar birçok erkeğin çuvalladığı oldukça zor sınavlardır. Yapmanız gereken şey şudur; ‘’Aaa ne kadar cool çocukmuş. Neden cevap verip buluşmaya gitmiyorsun.’’ Bazılarınız “Oha!” dediğini duyar gibiyim.