Omega Erkek (2/4)

Omega Erkeğin Özellikleri

Bu tür insanlar genelde belli başlı şeylere ilgi duyuyorlar. Mesela anime izlemek, online oyun oynamak gibi. Fakat bu hobiler ne yazık ki takıntıya dönüşüyor ve zamanla body pillow’uyla sevişen tuhaf tipler ortaya çıkıyor.

Çizgi Roman Rafı

Omegalar sağolsun, biz de animeye ilgi duyduğumuzda dışlanabiliyoruz. Anime içerik paylaşmaya utanır olduk. Çünkü bu tür hobiler omegalıkla eşleşmiş ve hatta onun bir üst makamı weeaboo’luğun da sembolü haline gelmiştir.

(bkz: Weeaboo Song)

Omegaların çoğunlukla anime izleyen, 7/24 online oyun kasan ve saatlerce klavye başında ideoloji avukatlığı yapabilen işsiz insanlardan çıktığını görüyoruz. Dolayısıyla onların ilgi duyduğu şeylere ilginiz varsa çok çekeceğiniz var, benden söylemesi.

Omega Erkek ve Siyah Beyaz Düşünce Yapısı

Omegaların çoğu bir baltaya sap olamadıklarından kendilerine bir hayat amacı bulmaya çalışırlar. Bu yüzden zihinlerini meşgul edecek, senin benim iplemediğimiz şeylere takıktırlar. Örneğin sosyalizm, feminizm, ırkçılık, hayvan hakları, yeşili sevelim, yeşilde sevişelim, yeni yeşilciler, ezilen halkların ezilmeyen terliği cart curt gibi ideolojilerden herhangi birini seçip aynı takım tutar gibi savunabilirler.

Bunların bir çoğunu da kız bulma ayağına yaparlar. Sonuçta, saçlarını kazıtmış erkek düşmanı bir kara balinası, anasının basementında yaşayan ve yastığıyla sevişen biri için dream girl mertebesindedir.

Sizin de hayat amacınız yoksa ya da tümörümü bir santim daha büyüteyim diyorsanız edgy teen (atarlı ergen) kategorisindeki omegalarla, Youtube yorumlarında düz dünya muhabbetine girmekten çekinmeyin. Unutmayın, aşırıya kaçıldığında her ideoloji kötüdür ve aşırılık deyince akla omega gelir.

(bkz: Siyah Beyaz Düşünce Yapısı)

(not: Saymış olduğum ideolojilere düşman değilim. Hepsi çok güzel ideolojiler. Özellikle de ezilen halkların terliği favorim.)