1. Sayfa
Oturduğu yerden etrafı süzen çapkın adam.

Kadın, “erkekler neden aldatır” sorusu yerine “neden her sevgilim bu tür erkeklerden biri çıkıyor” sorusunu sorması lazım. Asıl sorulması gereken bu çünkü. Neden benim her tanıştığım adam yalancı çıkıyor? Gözleri fıldır fıldır dönüyor? Bir dediği diğerini tutmuyor, neden?

Bu yazımızda kadınların sürekli “erkekler şöyle sadık değil, şöyle kötüler, böyle kötüler” diye yakınmasının gerçek sebebini açıklayacağız. Bu yazıyı okuyan hanımların olaya bakış açılarını değiştireceğiz. Erkekler, sürekli dert yanan kız kankasına bu yazının linkini çat diye yapıştırıp dert dinlemekten kurtulabilir. Bir nevi Meriç Protection olacak bu konu.

Neden Sevgili Olduğum Her Erkek Beni Aldatıyor?

Sen hanım hanımcık iyi bir aile kızısın, ama her ilişkinin sonu aldatılış ile bitiyor. Öyle olmasa bile “aldatılıyor muyum” diye tedirginliğin içindesin. Erkek arkadaşın sana pek değer vermiyor. Zaten iletişimde olduğu bir sürü kız arkadaşı var. Bazen arkadaş grubu ile eğlenirken senin telefonlarına cevap bile vermiyor. Sen ona bu kadar değer verdiğin halde onun sana bunları yapması çok yanlış. Bunu hak etmiyorsun.

Neden erkeklerin hepsi böyle nedeen!!

Ne kadar erkek arkadaşın olduysa neredeyse belki de hepsi böyleydi. Neden tüm erkekler kalitesiz, güvenilmez ve duygusuz değil mi? Haklı olarak bunu soruyorsun kendi kendine. Hayır! Tamamen haksızsın! O senin takıldığın erkeklerin %1’i belki, belki de %1’i bile değil. Nasıl yani ya? Her sevgili olduğum erkek beni aldattı ama.. Hayır! %1’i aldattı. Ama o kadar sevgilim oldu, Hepsi mi o %1’lik kesimde? Evet! “erkekler neden aldatır” sorusunun cevabı tam da burada gizliydi.

Aldatma Potansiyeli Yüksek Sevgilinin Özellikleri

Aldatan erkekler çok fazla seçeneği elinde bulundurabilenlerdir. İlişkilerin başlangıcında fazla seçeneği olan taraf her zaman daha avantajlıdır.

Talipleri arasında iyi olanı seçeceklerdir. Bunu yapabilen erkekler, tüm erkeklerin %20’lik bir kısmıdır. Kalan %80 çaresizce bir kadının peşine takılıp kalır. Bu gerçekten iç karartıcı bir durum.