4. Sayfa

Çekici Görünmek için Erkeklere Özel 7 Etkili Çözüm (4/4)

Kadınların Söyledikleriyle Gerçekten İlgilenin

Bir kadını dinliyormuş numarası yapmak iyi bir taktik gibi görünebilir. Fakat bunu yaparsanız, çok geçmeden vücut diliniz sizi ele verecektir. Çünkü numara yapmakla gerçekten zevk almak arasında dağlar kadar fark vardır. Unutmayın, bu alanda eğitim görmüş elit bir ajan değilseniz, vücudunuz sizi kısa sürede ele verir.

Gerçekten çekici görünmek istiyorsanız, karşınızdakinin düşüncelerine değer verin. (Bunu çekici görünmek için yapmayın.) Karşınızdaki de zaten birilerine kendini anlatmak istiyor.

Gerçekten cevabını öğrenmek isteyeceğiniz şeyleri insanlara sorun. Laf olsun diye muhabbet açmayın. Uçaktayken “Sizin yolculuk nereye?” diye soran hacı dayılara dönersiniz. “Karşınızdaki ben yolda inicem.” derse g*t gibi kalırsınız. Tekrarlıyorum. Ona sorduğunuz şeyler onun hakkında gerçekten bilmek istediğiniz şeyler olmalı. Karşınızdaki kişi ısrarla ilgilenmediğiniz şeylerden bahsediyorsa, en azından konuyu ortak noktaya çekecek sorular sorun. Bunu da sorguya çekerek yapmayın. Ardı arkası kesilmeyen kişisel sorular, karşıdaki insana yapılan bir sömürüdür.

Biliyorum, bazen dünya kadar anlatacak şeyiniz olsa da girişlerde başarısız olursunuz. Konuyu aniden ilgi alanlarınıza getirmek, sizi tuhaf bir omega gibi gösterir. Ayrıca bir beta gibi insanların karşısında utanıp sıkılma durumunuz da olabilir. Bunun olmaması için daha en başta paraya kıyıp bir mentor edinmeniz gerekiyordu. Doğru seçtiğiniz bir akıl hocası, size eşsiz taktikler verecektir. Bu bilgiler insanları ikna etmenizi sağlayacak sihirli sözcüklerden ziyade, “Hadi ya! Bu nasıl benim aklıma gelmedi?” dediğiniz püf noktalar olacaktır.

Çekici Görünmek için Az ve Öz Konuşun

Evet, sonunda kolay bir madde. Anında çekici görünmek istiyorsanız çenenizi kapatın. Eğer mükemmel bir konuşmacı değilseniz, kadınlar çok konuşmanızdan ve her şeyi onaylamanızdan tiksinirler. Dediğim gibi az konuşun öz konuşun. Bırakın konuşmayı kadınlar yapsın. Siz sadece yönlendirin. Mesajlaşmada da aynısı geçerli. Kızlarla Nasıl Mesajlaşılır? konusunda detaylı anlatmıştık.

  • Karşınızdaki kişiden daha çok mesaj atmayın. Ondan daha uzun ve detaylı mesajlar yazmayın.
  • Size “tmm” diye mesaj gönderdiğinde, sinirlenip sosyal medyada Ergenekon Destanı döktürmeyin.
  • Söylemeye değer bir şeyiniz yoksa konuşmayın.
  • Ondan bir mesaj geldiğinde “Cevap yazsam mı yazmasam mı?” diye düşünüyorsanız, kesinlikle cevap yazmayın.
  • Size iğneleyici bir şey söylediğinde veya hakaret ettiğinde kesinlikle savunmaya geçmeyin. Çünkü ne yazarsanız yazın, ne söylerseniz söyleyin bir şey değişmeyecek, daha kötüsü alçalacaksınız. Çünkü sizin kendinizi kanıtlamanız gerekmiyor. Bununla ilgili daha detaylı bilgiyi aşağılık kompleksini anlattığımız konuda bulabilirsiniz.

Özetle; “Türk kızları kendini prenses sanıyor.” demeden önce aynaya bakmamız gerekiyor. Şimdi aynaya iyice bakın. Sihirli değneğinizi, pembe tülden yapılmış fırfır eteğinizi ve simli kanatlarınızı çıkarıp yavaşça bir kenara koyun. Ondan sonra başkalarını prenseslikle yaftalayın.

Son olarak; bu makaledeki bilgiler altyapısı olan kişi için geçerli. Yani Maslow’un İhtiyaçlar Piramidi‘nin ilk iki basamadığını tamamlayanlar için. Eğer sizde bu iki basamak yoksa, buradan öğrendikleriniz üzerinizde eğreti duracaktır. Bu cümleleri kesinlikle kötü algılamayın. Buraya kendinizi tamamlamış olarak geldiğinizi hayal ederek makaleyi okuyun. Amacımız moralinizi bozmak değil, aksine sizi daha iyi olmaya kamçılamak. Çalışmalarınızı aksatmayın…