2. Sayfa

Çekici Görünmek için Erkeklere Özel 7 Etkili Çözüm (2/5)

Maskülen Görünmek için Sakal Bırakın

Çekici görünmek için imdadınıza yetişen en ucuz şey sakaldır. Sakal, her çağda ve her dönemde varlığını korumuştur. Sakal, her daim erkeğin erkeksi gücünü simgelemiştir. Günümüzde de birçok kadının sakala olan düşkünlükleri gözden kaçmaz. Geçenlerde çene ve boyun estetiğinin bir erkek için ne kadar önemli olduğunu Boyun Egzersizleri konusunda detaylandırmıştık. Buradan edindiğiniz bilgileri uygulayıp sonuç alamamış olabilirsiniz. Çünkü en az iki ay süren uzun bir süreç. Ayrıca seyrek sakal problemi de yaşıyor olabilirsiniz. Sorunlar bitmez ama üzülmeyin. Katil kapitalizmin kozmetik sektörü imdadınıza yetişecek. Sakalınızı yeniden çıkaracak sayısız serum ve kürler var. O da olmadı, işiniz uzman cerrahlara kalıyor. Tabii ki bıçak altına yatmak en son çare, önce sağlıklı sakallara kavuşmayı denemek en mantıklısı.

Çeneniz yapılı görünmüyor mu? Asimetrik bir suratınız mı var? Akne problemi mi yaşıyorsunuz? O halde sakal bırakın. Sakal uzatmak, yüzünüzdeki kusurları çabucak örteceğinden, asimetrik görüntünüzü ve akneleri bir çırpıda gizleyecektir. Ayrıca uzun sakal, güçlü görünmeyen çenenizi de daha yapılı gösterecektir. Sağlıklı uzayan sakallarınız varsa şans sizden yana. Anında çekici görünmek sadece birkaç makas darbesine bakar. Usta ellerde yapılan sakal tıraşınızla, aylarca çalışılmış çene kaslarının ürkütücü görüntüsünü taklit edebilirsiniz. Boyun egzersizleri konusunda bahsettiğimiz estetik algısına sahipseniz, çekici olmak o kadar da zor değil.

Son zamanlarda üçüncü dalga feminizm ve bu-ne-diyor.com gibi kanallar vasıtasıyla maskülinite ayaklar altına alınıyor. Sonuçta onlar da işlerini yapıyor. Siz gerçeklere odaklanıp işinize baktığınız sürece zararsızlar. Eğer birgün canları sıkılır da sakalı yok etme kararı alırlarsa, inanın bana bunu başarırlar. YouTube trendlerde devamlı sakallı eşcinsellerin programlarını izlemek zorunda kalırız. Kimse onlara dur diyemez. Birgün bir de bakmışsınız, gür sakallı olmak eşcinsel olmakla bir tutulmaya başlanmış. Neyse ki o kabus henüz gelmedi. Şuan için aktif olan kadın yazarlar da bizim tarafımızda. Ama bu sefer de aralarından bazıları, işi iyice abartıp “Sakalsız adam mı olur?” şeklinde beyanatlarda bulunuyorlar.