2. Sayfa

Çekici Görünmek için Erkeklere Özel 7 Etkili Çözüm (2/4)

Güzel Bir Araba İnsanlarda Merak Uyandırır

Evet, fakir gençleri pistten alalım! Yazının başında ne demiştik? Önce paranız olacak. Parası olan bir adam için bu madde aslında yapılması en kolay olanı. Pahalı bir araba  hızlı kız arkadaş bulmanın “cheat” kodu gibi bir şeydir. Kim ne derse desin, maalesef bu böyle. Dünyanın en çirkin insanı da olsanız bir Lamborghini her şeyi değiştirir. “Kim alacak lan onu?” deme hemen. Gidin son model bir spor araba alın demiyorum. Sadece ekstrem örnek veriyorum. Estetik ve iş gören her türlü araba olur.

Anlayacağınız; fazla çaba sarf etmeden bir kız arkadaş bulayım diyorsanız, altınıza güzel bir araba çekin. Çünkü arabanızın olması kadınların gözünde sizi hem daha havalı hem de daha kullanışlı biri yapacaktır. Sonuçta biz erkeğiz, kullanışlı bir “tool” olmak bizi üzmez. (Üzülüyon mu lan yoksa?)

Sorumlu Görünmek için Evcil Hayvan Edinin

Evcil hayvanları herkes sever. Bir evcil hayvanınızın olması sizi daha merhametli ve cana yakın gösterecektir. Aynı zamanda işe yaramaz biri olmadığınız, bir canlıyı koruyabilecek kadar sorumluluk sahibi olduğunuz da karşı tarafa iletilir.

Hayvanları aşırı sahiplenmek insanların doğasında var. Mesela köpeği olan bir kadına, köpekleri sevmediğinizi söylerseniz, Brad Pitt dahi olsanız sizden 2-3 puan düşecektir. Dolaysıyla köpeğiniz olmasa bile köpekleri sevdiğinizi söylemeniz, kadının gözünde sizi +1 puan yükseltecektir. Ama iyi düşünün, +1 puan için bu tür yalanlar söylemeyin, bu çok salakça bir hareket. Yarın birgün tiksine tiksine kucağınızda fino sevmek zorunda kalabilirsiniz.

Bir şeyi gerçekten sevmiyorsanız, bunu söylemenin onlarca farklı yolu vardır. Sevmediğinizi söylemek yerine bu hayvanları pek tanımadığınızı söylemeniz daha mantıklıdır. Belki karşınızdaki kişi size hayvanın sevilecek yönlerini öğretebilir. Dikkat dikkat: Bakamayacağınızı bildiğiniz halde sırf kızları etkilemek için evcil hayvan almayın. Bu sorumsuzluğunuz, karşı cinse daha da itici görünmenize sebep olacaktır.