1. Sayfa
Şık giyimli bir adam turuncu spor arabasının kaputuna oturmuş.

Çekici görünmek dediğimde hemen aklınıza çıtır çerez uygulamalar geliyorsa yanlış yerdesiniz. Önereceğim çözümler yine emek istiyor ve yine oldukça zor. Evet, altı üstü çekici görünme taktiği vereceğim, ama iş neden bu kadar zorlaştı? Birazdan anlayacaksınız. Bazılarınız daha ilk paragraftan tetiklenecek ve evlerine dağılacak, biliyorum. En çok küfrü en yakın arkadaşınızdan yersiniz diye bir laf vardır. Evet, doğrular size küfür gibi gelebilir ama bazı şeyleri de artık anlamanız gerekiyor. Ne demişler, dost acı söyler.

Evet, şimdi yavaş yavaş bıçağı göğsünüze saplıyorum. Çekici görünmek için, daha doğrusu çekici görünebilmek için önce paranız olması lazım. Çünkü paranız yoksa birazdan sayacağım maddelerin tamamını uygulayamazsınız. Direkt oyun dışı kalırsınız demiyorum, ama kapının ağzından bakmak da pek hoş olmaz. Madem ki çekici görünmek için çeşitli yollar arıyoruz, o halde önce paramızı kazanalım, değil mi?

Paranız yoksa bir spor salona yazılmayı unutun, iyi kıyafetler giymeyi de. Züğürt biriyseniz kaliteli bir saç tıraşı bile bütçenize zarar verebilir. Dolayısıyla önünüzdeki kilitleri açabilmek için önce paranız olmalı. Bir yolculuğa katılmak istiyorsanız önce biletinizi almalısınız. Bu bilette tabii ki para. Velet gibi görünmemek için iyi giyinmeniz gerekiyor. Bunu kimse inkar edemez. Ayrıca zinde bir vücut, estetik yüz hatları ve fiziksel kusurların tedavisi için de ciddi harcamalar gerekebilir. Lojistik altyapıyı da unutmayalım. Eğer paranız yoksa daha yolun başında hayaller suya düşüyor.

Anlayacağınız bu yazıdaki senaryoyu yaşayabilmeniz için Çekici Bir Erkek Nasıl Olur? makalesindeki zorlu testleri çoktan geçmiş olmanız gerekiyor. Orada çekicilik kavramının temelinden bahsetmiştik. Şimdi de birkaç tamamlayıcı unsurlardan bahsedeceğiz. Kabaca tabir edersek, bu makale işin cilası olacak. Yani bir nevi ektiklerimiz nasıl biçilir makalesi.